גישור

החלטתם להתגרש? עורכי דין? מלחמות אין סופיות? זריקת כסף?

מסתבר שגם כאן אפשר אחרת!

בתהליך הגישור ניתן יהיה למצוא פתרונות מכובדים והוגנים עבור שני הצדדים ולהגיע למצב של “WIN WIN” שבסופו נוכל לחתום על הסכם גישור, שעליו מפקח עו”ד מקצועי, שיאפשר את סיום מערכת היחסים בצורה נכונה ובעיקר טובה לילדים במידה ויש.

נפרדים לשלום!!

הליך הגירושין הינו תהליך כואב ולא נעים לשני הצדדים, אשר נע בין שתי אופציות: מלחמה ושלום. ניתן להתגרש בדרכי נועם ושלום, או להפוך את זירת הגירושים לזירת דם ולהילחם על כל שקל מהרכוש שעומד על הפרק.

אחת הדרכים המקובלות למנוע התקוטטות ומאבק בין המתגרשים בבית המשפט בנושאים רגישים כמו ממון ומשמורת לילדים, היא לפנות לגישור גירושין ובכך לחסוך את המאבק המשפטי היקר והמכאיב ולחפש פתרונות מוסכמים.

גישור לגירושין מסייע לבני הזוג להתמודד רגשית עם הפרידה, וכן מסייע בעת גירושין עם ילדים, בכך שהוא מעניק פתרון מחלוקות סביב גידול הילדים וחינוכם ביום יום. ההליך חוסך זמן רב וגם כסף רב בכך שהוא מונע מאבקים מיותרים ואת התארכות הפרידה וחלוקת הרכוש.

גישור יכול להיות גם במקרים בהם בני זוג רוצים לייצר הסכם ממון ביניהם, שיאפשר להם למנוע מחלוקות רכושיות עתידיות. הסכמים כאלה יכולים להיעשות לפני מיסוד הקשר הזוגי או במהלך חיי הנישואין מתוך רצון ליצור הסכמות ברורות שימנעו מאבקים משפטיים עתידיים.

התהליך יעשה תוך רצון ליצור פתרון הוגן אשר מכבד את שני הצדדים, אני, מגשרת כגוף נטרלי, אעזור לכם למצוא פתרונות שלא חשבתם עליהם בעצמכם.

תנאי הכרחי לגישור הוא רצון אמיתי של הצדדים להגיע להסכם בדרכי שלום והמוכנות שלהם להימנע מעימות משפטי.

בתהליך הגישור אני נפגשת ושומעת את הצדדים – בפגישות משותפות ונפרדות, ואני עוזרת להם להסדיר את המחלוקות בינהם.

כתיבת ההסכם מלווה על ידי עו”ד מקצועי, הסכמים אלו בעלי תוקף משפטי.

“מי שיכול להפוך אויב לידיד נקרא גיבור”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *