טיפול זוגי ביבנה

טיפול זוגי ביבנה זה אולי לא משהו שתכננתם בעבר ואולי לא האמנתם שתגיעו למצב שבו אתם זקוקים שירות כזה, אך האמת היא, שכל זוג מתמודד במוקדם או במאוחר עם משברים שונים. יש אנשים שמצליחים לתקשר טוב ביניהם ולעבור ביחד את הקשיים אך יש גם זוגות שהקשיים גורמים להם לתפוס כל אחד את הפינה שלו. נוצר ריחוק ועם הזמן הקרבה הולכת ונהיית משהו שקשה לדמיין, ולכן ברור מדוע גם אתם תוהים מה יעלה בסופו של דבר בגורל הזוגיות, שבעבר מילאה אתכם בכל כך הרבה אנרגיות. נשמע לכם מוכר ואתם מיואשים? אם כך, אני הכתובת הטובה ביותר שתוכלו לפנות אליה, כי אני מציעה לכם טיפול זוגי שיוכל לקחת את הזוגיות שלכם צעד אחד קדימה.

טיפול זוגי ביבנה

מה קורה במהלך טיפול זוגי?

קשה לענות על השאלה הזאת, כי זה מאוד תלוי לאיזה מטפל הולכים ועם איזה סוג של משברים מתמודדים. הניסיון שלי מוכיח שרוב הזוגות שפונים לטיפולים זוגיים מסוגים שונים מגיעים בגלל משברים כמו:

  1. בגידות
  2. בעיות כלכליות
  3. דילמות חינוכיות מול הילדים
  4. חיי שגרה לא פשוטים
  5. בעיות בחיי המין

כל הסיבות האלה, ועוד רבות אחרות, מובילות אנשים לעבור תהליך של טיפול זוגי, והאמת היא, שאני ממליצה לכם על כך. אומנם יכול להיות שגם אחרי הטיפול תגיעו למסקנה שאתם לא רוצים להישאר ביחד, אך לפחות תדעו שעשיתם הכול, שניסיתם ושלא טמנתם את הראש בחול אל מול הבעיות שהציבו בפניכם החיים.