טיפול זוגי ברחובות

טיפול זוגי ברחובות יוכל לעשות לזוגיות שלכם הרבה יותר טוב ממה שאתם חושבים, אז למה שלא תנסו זאת? זו לא בושה להודות שהזוגיות שלכם, שרציתם כל כך, חלמתם עליה ונלחמתם עליה, לא תמיד זורחת ויפה. אתם לא צריכים לספר על כך לאנשים אם זה גורם לכם לתחושת אי נוחות, אך להתעלם מהבעיות זו בטוח לא הדרך הנכונה. שמי אתי יוסף ואני כאן כדי להראות לכם שאפשר גם אחרת, שלא צריך לוותר, שאפשר להילחם ושאפשר להתאהב שוב מחדש. יש סיבה שבגללה התחברתם לפני שנים ואין כל טעם שתוותרו על הדבר המקסים שבניתם ביחד, אז תנו לי לעזור לכם!

טיפול זוגי ברחובות

מתי טיפול זוגי יכול לעזור?

האמת היא שכל זוג שמגיע לעבור תהליך של טיפול זוגי עושה זאת בגלל סיבות שונות, שכן לכל אחד מאיתנו החיים מזמנים התמודדויות אחרות. כך קורה שאני נפגשת עם זוגות המתמודדים עם:

  • משברי אמון הנובעים מבגידה
  • משבים הנובעים מחיי היום יום שנהיו אפורים
  • משברים שנובעים מחילוקי דעות בחינוך הילדים
  • משברים הנובעים ממצבים כלכליים בעייתיים

יש הרבה מאוד סיבות שמובילות אנשים לפנות לטיפול זוגי, כך שזה לא באמת חשוב מה קורה לכם בזוגיות, כי מה שמהותי זה להחליט שמתמודדים עם המציאות. אני לא יכולה להבטיח לכם שאחרי הטיפול תישארו ביחד ואני גם לא יכולה לומר שזה יהיה תהליך פשוט כי דרושה אמונה, התמדה והרבה רצון טוב. עם זאת, אני בהחלט כן יכולה להבטיח לכם שיהיה לכם מעניין ושזה מאבק שבדרך כלל שווה להשקיע בו לא מעט זמן ותשומת לב.